Műszaki paraméterek
Jaguar J887/2 férfi óra acél tokkal (PVD), tükröződésmentességgel ellátott zafírkristály üveggel és acél csattal (PVD). A Jaguar márka a prémium minőségű óragyártás összes követelményének megfelel. SWISS MADE precizitás és tökéletesség.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Jaguar |
| Tok anyaga | 316L acél, yellowgold PVD |
| Tok vastagsága | 12.70 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 43.50 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | zöld |
| Szíj / csat színe | acél / arany |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél, yellowgold PVD |
| Szíj / csat szélessége | 21.95 mm |
| Csatzár típusa | biztonsági csatzár |
| Szerkezet vezérlése | automata |
| Használati utasítás (letölthető) | ETA 2824-2 |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés (buborék ablakban) |
| Vízmentesség | 20 ATM |