Műszaki paraméterek
Jaguar J965/5 férfi AUTOMATA óra acél tokkal, tükröződésmentességgel ellátott zafírkristály üveggel és acél csattal. A Jaguar márka a prémium minőségű óragyártás összes követelményének megfelel. SWISS MADE precizitás és tökéletesség.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Jaguar |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 11.40 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 41.50 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj / csat színe | acél |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél |
| Szíj / csat szélessége | 20.80 mm |
| Csatzár típusa | rejtett békazár |
| Szerkezet vezérlése | automata |
| Használati utasítás (letölthető) | P092BV-003H1 |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | open heart |
| Vízmentesség | 5 ATM |