Műszaki paraméterek
Festina SWISS F20020/1 férfi óra acél tokkal (PVD), zafír üveggel és acél csattal (PVD). Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina Swiss Made |
| Tok anyaga | 316L acél, yellowgold PVD |
| Tok vastagsága | 6.70 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 39.30 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj / csat színe | arany |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél, yellowgold PVD |
| Szíj / csat szélessége | 19.95 mm |
| Csatzár típusa | békazár, kétoldalas nyomógombbal |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM704-3H101BL |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés |
| Vízmentesség | 5 ATM |