Műszaki paraméterek
Festina F20533/2 férfi automata óra acél tokkal (PVD), zafír üveggel és acél csattal (PVD). Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél, yellowgold PVD |
| Tok vastagsága | 13.00 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 44.00 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj / csat színe | arany |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél, yellowgold PVD |
| Szíj / csat szélessége | 21.80 mm |
| Csatzár típusa | biztonsági csatzár |
| Szerkezet vezérlése | automata |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM8215 |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | buborékos dátum kijelzés koronazár forgatható lünett |
| Vízmentesség | 20 ATM |