Műszaki paraméterek
Festina F20535/1 férfi automata óra acél tokkal (PVD), zafír üveggel és acél csattal (PVD). Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél, black PVD |
| Tok vastagsága | 11.20 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 41.50 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj / csat színe | fekete |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél, black PVD |
| Szíj / csat szélessége | 19.95 mm |
| Csatzár típusa | benyomós (fix / csúszka) |
| Szerkezet vezérlése | automata |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM82S0 |
| Funkció | hagyományos |
| Vízmentesség | 5 ATM |