Műszaki paraméterek
Festina F20639/2 női óra acél tokkal (PVD), keményített ásványüveggel és acél csattal (PVD). Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Hölgyeknek |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél, rosegold PVD |
| Tok vastagsága | 11.80 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 38.10 mm |
| Üveg típusa | keményített ásványüveg |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj / csat színe | rosegold |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél, rosegold PVD |
| Szíj / csat szélessége | 18.80 mm |
| Csatzár típusa | békazár, kétoldalas nyomógombbal |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFMJS20-H1 |
| Funkció | kronográf |
| Egyéb funkciók | 24 órás kijelzés cirkónia kövek a számlapon |
| Vízmentesség | 10 ATM |