Műszaki paraméterek
Jaguar J810/1 férfi óra acél tokkal (PVD), tükröződésmentességgel ellátott zafírkristály üveggel és acél csattal (PVD). A Jaguar márka a prémium minőségű óragyártás összes követelményének megfelel. SWISS MADE precizitás és tökéletesség.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Jaguar |
| Tok anyaga | 316L acél, blue - rosegold PVD |
| Tok vastagsága | 14.40 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 45.80 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | kék / rosegold |
| Szíj / csat színe | kék / rosegold |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél, blue - rosegold PVD |
| Szíj / csat szélessége | 26.50 mm |
| Csatzár típusa | békazár, kétoldalas nyomógombbal, biztonsági zárral |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | RONDA 5040.B-12H1NR |
| Funkció | kronográf |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés kis másodperc kijelzés |
| Vízmentesség | 10 ATM |