Műszaki paraméterek
Calypso K5560/3 férfi óra acél tokkal és műanyag (gumi) szíjjal. Fiatalos, lendületes design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Calypso órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Calypso |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 15.00 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 41.70 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj / csat színe | kék |
| Szíj / csat anyaga | műanyag / gumi |
| Szíj / csat szélessége | 20.00 / 20.80 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IKMY121E |
| Funkció | hagyományos |
| Vízmentesség | 10 ATM |