Műszaki paraméterek
Calypso K5571/3 tini óra acél hátlappal és műanyag (gumi) szíjjal. Fiatalos, lendületes design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Calypso órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Tiniknek |
| Márka | Calypso |
| Tok anyaga | műanyag / acél hátlap |
| Tok vastagsága | 12.40 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 37.85 mm |
| Számlap színe | lila |
| Szíj / csat színe | lila |
| Szíj / csat anyaga | műanyag / gumi |
| Szíj / csat szélessége | 22.10 / 15.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IKM889 |
| Funkció | digitális |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés (dátum, hét napja, hónap) 12/24 órás kijelzés ébresztés világítás óránkénti hangjelzés stopper részidő méréssel visszaszámlálás második időzóna |
| Vízmentesség | 10 ATM |