Műszaki paraméterek
Calypso K5776/4 tini óra acél tokkal és műanyag (gumi) szíjjal. Fiatalos, lendületes design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Calypso órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Tiniknek |
| Márka | Calypso |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 8.70 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 27.00 mm |
| Számlap színe | unikornis |
| Szíj / csat színe | fehér |
| Szíj / csat anyaga | műanyag / gumi |
| Szíj / csat szélessége | 14.00 / 12.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IKMY121E |
| Funkció | hagyományos |
| Vízmentesség | 5 ATM |