Műszaki paraméterek
Calypso K5812/2 férfi óra acél hátlappal és műanyag (gumi) szíjjal. Fiatalos, lendületes design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Calypso órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Calypso |
| Tok anyaga | műanyag / acél hátlap |
| Tok vastagsága | 13.50 mm |
| Tok alakja | négyszögletes / téglalap |
| Tok átmérő | 45.05 / 39.50 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj / csat színe | fekete |
| Szíj / csat anyaga | műanyag / gumi |
| Szíj / csat szélessége | 25.00 / 20.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IKMK5812M |
| Funkció | digitális |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés (dátum, hét napja, hónap) 12/24 órás kijelzés ébresztés világítás óránkénti hangjelzés stopper részidő méréssel |
| Vízmentesség | 5 ATM |