Műszaki paraméterek
Calypso K6064/2 tini óra acél hátlappal és műanyag (gumi) szíjjal. Fiatalos, lendületes design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Calypso órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Tiniknek |
| Márka | Calypso |
| Tok anyaga | műanyag / acél hátlap |
| Tok vastagsága | 10.50 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 34.26 mm |
| Számlap színe | fehér |
| Szíj / csat színe | fekete |
| Szíj / csat anyaga | műanyag / gumi |
| Szíj / csat szélessége | 21.00 / 15.60 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IKMY121E |
| Funkció | hagyományos |
| Vízmentesség | 10 ATM |