Műszaki paraméterek
Festina F16745/3 férfi óra acél tokkal, keményített ásványüveggel és bőrszíjjal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 6.90 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 39.00 mm |
| Üveg típusa | keményített ásványüveg |
| Számlap színe | kék |
| Szíj / csat színe | kék |
| Szíj / csat anyaga | bőr |
| Szíj / csat szélessége | 20.00 / 18.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFMGM15 |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés |
| Vízmentesség | 5 ATM |