Műszaki paraméterek
Festina F16759/7 férfi óra acél tokkal, keményített ásványüveggel és acél csattal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 11.65 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 43.50 mm |
| Üveg típusa | keményített ásványüveg |
| Számlap színe | kék |
| Szíj / csat színe | acél |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél |
| Szíj / csat szélessége | 21.80 mm |
| Csatzár típusa | békazár, kétoldalas nyomógombbal |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFMJS15 |
| Funkció | kronográf |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés 24 órás kijelzés |
| Vízmentesség | 5 ATM |