Műszaki paraméterek
Festina F20492/4 férfi óra acél tokkal (PVD), zafír üveggel és acél csattal (PVD). Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél, yellowgold PVD |
| Tok vastagsága | 15.20 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 48.50 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj / csat színe | arany |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél, yellowgold PVD |
| Szíj / csat szélessége | 22.95 mm |
| Csatzár típusa | békazár, kétoldalas nyomógombbal, biztonsági zárral |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFMJS15 |
| Funkció | kronográf |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés 24 órás kijelzés |
| Vízmentesség | 10 ATM |