Műszaki paraméterek
Festina F20515/1 férfi óra acél tokkal kerámia lünettel, zafírüveggel, koronazárral és szilikon (gumi) szíjjal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél, kerámia betéttel |
| Tok vastagsága | 12.35 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 44.00 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | kék |
| Szíj / csat színe | kék |
| Szíj / csat anyaga | szilikon (gumi) |
| Szíj / csat szélessége | 22.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM0S20 |
| Funkció | kronográf |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés 24 órás kijelzés koronazár |
| Vízmentesség | 10 ATM |