Műszaki paraméterek
Festina F20561/3 férfi óra acél tokkal keményített ásványüveggel és bőrszíjjal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 11.80 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 45.00 mm |
| Üveg típusa | keményített ásványüveg |
| Számlap színe | kék |
| Szíj / csat színe | kék |
| Szíj / csat anyaga | bőr |
| Szíj / csat szélessége | 22.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM6S20-45H102 |
| Funkció | kronográf |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés |
| Vízmentesség | 10 ATM |