Műszaki paraméterek
Festina F20568/3 férfi óra acél tokkal claroval és acél csattal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 9.10 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 36.00 mm |
| Üveg típusa | claro |
| Számlap színe | kék |
| Szíj / csat színe | acél |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél |
| Szíj / csat szélessége | 17.95 mm |
| Csatzár típusa | benyomós (fix / csúszka) |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM1L40-H1 |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | kis másodperc mutató |
| Vízmentesség | 3 ATM |