Műszaki paraméterek
Festina F20673/2 férfi óra acél tokkal (PVD), keményített ásványüveggel üveggel és acél csattal (PVD), ajándék bőr / szilikon (gumi) szíjjal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél, black PVD |
| Tok vastagsága | 12.45 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 44.50 mm |
| Üveg típusa | keményített ásványüveg |
| Számlap színe | zöld / fekete |
| Szíj / csat színe | fekete |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél, black PVD / szilikon (gumi) |
| Szíj / csat szélessége | 28.50 mm |
| Csatzár típusa | biztonsági csatzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM0S20 |
| Funkció | kronográf |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés 24 órás kijelzés |
| Vízmentesség | 10 ATM |