Műszaki paraméterek
Festina F20678/4 férfi óra acél tokkal (PVD), keményített ásványüveggel és acél csattal (PVD). Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél, yellowgold PVD |
| Tok vastagsága | 9.00 mm |
| Tok alakja | négyszögletes / téglalap |
| Tok átmérő | 40.50 mm |
| Üveg típusa | keményített ásványüveg |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj / csat színe | arany |
| Szíj / csat anyaga | 316 acél, yellowgold PVD |
| Szíj / csat szélessége | 25.00 mm |
| Csatzár típusa | békazár, kétoldalas nyomógombbal |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFMGR12 |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés |
| Vízmentesség | 5 ATM |