Műszaki paraméterek
Festina F20681/7 férfi óra acél tokkal, keményített ásványüveggel és bőrszíjjal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 8.90 mm |
| Tok alakja | négyszögletes / téglalap |
| Tok átmérő | 33.30 mm |
| Üveg típusa | keményített ásványüveg |
| Számlap színe | zöld |
| Szíj / csat színe | barna |
| Szíj / csat anyaga | bőr |
| Szíj / csat szélessége | 21.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFMGR12 |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés |
| Vízmentesség | 5 ATM |