Műszaki paraméterek
Festina F20696/2 férfióra TITÁN tokkal, keményített ásványüveggel és TITÁN csattal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | titánium |
| Tok vastagsága | 11.70 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 41.00 mm |
| Üveg típusa | keményített ásványüveg |
| Számlap színe | szürke |
| Szíj / csat színe | titán |
| Szíj / csat anyaga | titánium |
| Szíj / csat szélessége | 19.95 mm |
| Csatzár típusa | biztonsági csatzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM2315 |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés |
| Vízmentesség | 10 ATM |