Műszaki paraméterek
Festina F20698/3 férfióra TITÁN tokkal, keményített ásványüveggel és TITÁN csattal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | titánium |
| Tok vastagsága | 10.50 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 43.00 mm |
| Üveg típusa | keményített ásványüveg |
| Számlap színe | zöld |
| Szíj / csat színe | titán |
| Szíj / csat anyaga | titánium |
| Szíj / csat szélessége | 21.90 mm |
| Csatzár típusa | biztonsági csatzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFMMGR02 |
| Funkció | day/date |
| Egyéb funkciók | day / date kijelzés |
| Vízmentesség | 10 ATM |