Műszaki paraméterek
Festina F23305/7 férfi óra titán tokkal, zafír üveggel és szilikon (gumi) szíjjal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina |
| Tok anyaga | titánium |
| Tok vastagsága | 13.96 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 44.00 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | fekete / szürke |
| Szíj / csat színe | szürke |
| Szíj / csat anyaga | szilikon (gumi) |
| Szíj / csat szélessége | 22.80 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | bluetooth |
| Használati utasítás (letölthető) | FKS934 |
| Funkció | okosóra - connected |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés hét napja kijelzés 24 órás kijelzés világidő visszaszámláló külső hőmérséklet ébresztés beérkező telefonhívás jelzése beérkező üzenetek jelzése lépésszámláló pulzus mérés 24/7 VO2 max mérés zenelejátszás vezérlése fényképezés aktuális tartózkodási hely megjegyzése sportaktivitások mérése walk me home szolgáltatás alvás kontroll IFTTT okosotthon vezérlés elveszett telefon keresése |
| Vízmentesség | 5 ATM |