Műszaki paraméterek
Festina SWISS F20011/4 női óra acél tokkal (PVD), zafír üveggel és bőrszíjjal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Hölgyeknek |
| Márka | Festina Swiss Made |
| Tok anyaga | 316L acél, yellowgold PVD |
| Tok vastagsága | 8.80 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 29.00 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj / csat színe | fekete |
| Szíj / csat anyaga | bőr |
| Szíj / csat szélessége | 14.00 / 12.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM775 |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés |
| Vízmentesség | 10 ATM |