Műszaki paraméterek
Festina SWISS F20013/2 női óra acél tokkal, zafír üveggel és bőrszíjjal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Hölgyeknek |
| Márka | Festina Swiss Made |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 6.40 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 29.30 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | fehér |
| Szíj / csat színe | fekete |
| Szíj / csat anyaga | bőr |
| Szíj / csat szélessége | 15.00 / 13.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM762-H1 |
| Funkció | hagyományos |
| Vízmentesség | 5 ATM |