Műszaki paraméterek
Festina SWISS F20054/3 női AUTOMTA óra acél tokkal, zafír üveggel és acél csattal (open heart). Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Hölgyeknek |
| Márka | Festina Swiss Made |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 10.55 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 35.00 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | mentazöld |
| Szíj / csat színe | acél |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél |
| Szíj / csat szélessége | 20.20 mm |
| Csatzár típusa | rejtett békazár |
| Szerkezet vezérlése | automata |
| Használati utasítás (letölthető) | P024-3H201 (SOPROD) |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | open heart |
| Vízmentesség | 10 ATM |