Műszaki paraméterek
Festina SWISS F20093/2 férfi óra acél tokkal, zafír üveggel és acél csattal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina Swiss Made |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 10.40 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 40.00 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | kék |
| Szíj / csat színe | acél |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél |
| Szíj / csat szélessége | 22.00 mm |
| Csatzár típusa | békazár, kétoldalas nyomógombbal |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM5030D (RONDA) |
| Funkció | kronográf |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés |
| Vízmentesség | 5 ATM |