Műszaki paraméterek
Festina SWISS F20096/3 női óra acél tokkal, zafír üveggel és acél csattal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Hölgyeknek |
| Márka | Festina Swiss Made |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 6.50 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 29.00 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | kék |
| Szíj / csat színe | acél |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél |
| Szíj / csat szélessége | 16.00 mm |
| Csatzár típusa | rejtett békazár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IFM762 |
| Funkció | hagyományos |
| Vízmentesség | 5 ATM |