Műszaki paraméterek
Festina SWISS F22005/3 férfi automata óra acél tokkal (PVD), zafír üveggel és bőrszíjjal. Elegancia és a funkcionalitás tökéletes összhangban, lenyűgöző design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Festina órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Festina Swiss Made |
| Tok anyaga | 316L acél, black PVD |
| Tok vastagsága | 11.20 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 42.00 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | zöld |
| Szíj / csat színe | fekete |
| Szíj / csat anyaga | bőr / szilikon |
| Szíj / csat szélessége | 28.03 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | automata |
| Használati utasítás (letölthető) | IFMP024-001-H01-FES02-N (SOPROD) |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés |
| Vízmentesség | 10 ATM |