Műszaki paraméterek
Jaguar J1019/2 férfi óra acél tokkal (PVD), tükröződésmentességgel ellátott zafírkristály üveggel és szilikon (gumi) szíjjal. A Jaguar márka a prémium minőségű óragyártás összes követelményének megfelel. SWISS MADE precizitás és tökéletesség.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Jaguar |
| Tok anyaga | 316L acél, black PVD |
| Tok vastagsága | 11.05 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 44.00 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj / csat színe | fekete |
| Szíj / csat anyaga | szilikon (gumi) |
| Szíj / csat szélessége | 28.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | RONDA M705 |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés |
| Vízmentesség | 10 ATM |