Műszaki paraméterek
Jaguar J1021/3 férfi óra acél tokkal, tükröződésmentességgel ellátott zafírkristály üveggel kerámia lünettel és szilikon (gumi) szíjjal. A Jaguar márka a prémium minőségű óragyártás összes követelményének megfelel. SWISS MADE precizitás és tökéletesség.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Jaguar |
| Tok anyaga | 316L acél, kerámia betéttel |
| Tok vastagsága | 12.65 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 44.80 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj / csat színe | fekete |
| Szíj / csat anyaga | szilikon (gumi) |
| Szíj / csat szélessége | 30.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | RONDA 5030.D-6H1 |
| Funkció | kronográf |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés kis másodperc kijelzés |
| Vízmentesség | 10 ATM |