Műszaki paraméterek
Jaguar J1025/2 férfi óra acél tokkal, tükröződésmentességgel ellátott zafírkristály üveggel és acél csattal. A Jaguar márka a prémium minőségű óragyártás összes követelményének megfelel. SWISS MADE precizitás és tökéletesség.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Jaguar |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 10.50 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 42.90 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | zöld |
| Szíj / csat színe | acél |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél |
| Szíj / csat szélessége | 25.50 mm |
| Csatzár típusa | békazár, kétoldalas nyomógombbal |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | RONDA 5030.D-4H1 |
| Funkció | kronográf |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés_x000D_ _x000D_kis másodperc kijelzés |
| Vízmentesség | 10 ATM |