Műszaki paraméterek
Jaguar J861/3 férfi óra acél tokkal, tükröződésmentességgel ellátott zafírkristály üveggel és acél csattal. A Jaguar márka a prémium minőségű óragyártás összes követelményének megfelel. SWISS MADE precizitás és tökéletesség.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Jaguar |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 12.65 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 43.50 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj / csat színe | acél |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél |
| Szíj / csat szélessége | 22.00 mm |
| Csatzár típusa | biztonsági csatzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | RONDA 5030.D-4H1 |
| Funkció | kronográf |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés koronazáras védelem forgatható lünett |
| Vízmentesség | 20 ATM |