Műszaki paraméterek
Jaguar J871/6 női óra acél tokkal, tükröződésmentességgel ellátott zafírkristály üveggel és acél csattal (PVD). A Jaguar márka a prémium minőségű óragyártás összes követelményének megfelel. SWISS MADE precizitás és tökéletesség.
| Uraknak/Hölgyeknek | Hölgyeknek |
| Márka | Jaguar |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 10.70 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 34.00 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | bordó |
| Szíj / csat színe | acél / rosegold |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél, rosegold PVD |
| Szíj / csat szélessége | 16.90 mm |
| Csatzár típusa | biztonsági csatzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | RONDA 705-3H301BL |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés (buborék ablakban) koronazáras védelem forgatható lünett |
| Vízmentesség | 20 ATM |