Műszaki paraméterek
Jaguar J969/5 férfi óra acél tokkal, tükröződésmentességgel ellátott zafírkristály üveggel és acél csattal. A Jaguar márka a prémium minőségű óragyártás összes követelményének megfelel. SWISS MADE precizitás és tökéletesség.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Jaguar |
| Tok anyaga | 316L acél |
| Tok vastagsága | 11.85 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 40.00 mm |
| Üveg típusa | zafír üveg |
| Számlap színe | gyöngyház |
| Szíj / csat színe | acél |
| Szíj / csat anyaga | 316L acél |
| Szíj / csat szélessége | 19.80 mm |
| Csatzár típusa | békazár, kétoldalas nyomógombbal |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | RONDA 6003.D-3H101 |
| Funkció | hagyományos |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés (buborék ablakban) koronazáras védelem forgatható lünett |
| Vízmentesség | 20 ATM |