Műszaki paraméterek
Calypso K5607/5 férfi óra acél hátlappal és műanyag (gumi) szíjjal. Fiatalos, lendületes design, kiváló ár-érték arány, folyamatos technológiai innováció. Ezt nyújtják neked a Calypso órái.
| Uraknak/Hölgyeknek | Uraknak |
| Márka | Calypso |
| Tok anyaga | műanyag / acél hátlap |
| Tok vastagsága | 15.20 mm |
| Tok alakja | kerek |
| Tok átmérő | 48.00 mm |
| Számlap színe | fekete / piros |
| Szíj / csat színe | piros |
| Szíj / csat anyaga | műanyag / gumi |
| Szíj / csat szélessége | 28.50 / 20.00 mm |
| Csatzár típusa | szíjzár |
| Szerkezet vezérlése | kvarc |
| Használati utasítás (letölthető) | IKM0993 |
| Funkció | digitális |
| Egyéb funkciók | dátum kijelzés (dátum, hét napja, hónap) 12/24 órás kijelzés ébresztés (8 különböző) világítás óránkénti hangjelzés stopper (100 óra) részidő (50 kör) méréssel visszaszámlálás második időzóna |
| Vízmentesség | 10 ATM |